• Prywatne Przedszkole Językowe TOP LINK

to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają umiejętność nawiązania kontaktu z dziećmi, dostrzegając i rozumiejąc ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka.

Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 lat. W uzasadnionych przypadkach także dzieci, które ukończyły 1,5 roku. Na terenie placówki, w oddziale przedszkolnym, prowadzimy także roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne. Posiadamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które są zawarte w cenie czesnego.

• Naszym celem jest stworzenie sytuacji do naturalnej nauki języka obcego, która odpowiednio zmotywuje dziecko, nastroi go pozytywnie do nauczanego języka, jak również rozbudzi jego zainteresowanie w tym kierunku, jednocześnie dając mu szansę na dobry start edukacyjny. Jest to możliwe między innymi dzięki metodzie Helen Doron English, która bazuje na zasadach naturalnej akwizycji języka, czyli przyswajaniu języka ojczystego, co oznacza ekspozycję na sprawność słuchania w pierwszej kolejności, następnie powtarzanie usłyszanego materiału językowego. Raz w tygodniu Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka hiszpańskiego, które są prowadzone przez rodowitą Hiszpankę. Raz w tygodniu odbywają się grupowe zajęcia z mowy. W każdej grupie prowadzimy też zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej, która doskonali sprawność fizyczną Dziecka. Dodatkowo grupy cztero i pięciolatków na życzenie rodziców mogą uczestniczyć w zajęciach z religii. Oferujemy również konsultacje z psychologiem.

• Najważniejsze informacje:

• Pracujemy przez cały rok, od 6:30 do 16:30 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych)!

• Umożliwiamy naukę języków obcych pięć razy w tygodniu!

• Stawiamy na rozwój globalny!