Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa TOP LINK

jest to kameralna szkoła położona w centrum Gryfic.

Jesteśmy placówką oświatową, której głównym celem jest kontynuacja wysokiego poziomu przedszkolnej. Tworzymy miejsca przyjazne dla wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju dzieci w każdej ze sfer (intelektualnej, emocjonalnej oraz społecznej). Swoimi działaniami staramy się rozbudzać drzemiący w dziecku potencjał, wrodzoną inteligencję i ukryte talenty oraz wspierać rozwój jego umysłu.

Oferujemy naszym uczniom atrakcyjne zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne.

Dzięki, którym mogą oni zdobywać wiedzę oraz umiejętności umożliwiające im potencjalny sukces w dalszej edukacji. Promujemy naukę języków obcych, jako jeden z najważniejszym aspektów edukacyjnych w dzisiejszym świecie. Jest to wielka zaleta istotnie wpływająca na życie zawodowe człowieka. Przed dziećmi wielojęzycznymi zagraniczne rynki pracy stają otworem. Znające kilka języków obcych dziecko łatwiej sobie poradzi w rzeczywistości, wymagającej od nas mobilności i elastyczności.

• Placówka pochwalić się może wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa.

Wynika ono przede wszystkim z odpowiedniego, konsekwentnie realizowanego programu wychowawczego nastawionego na propagowanie postaw tolerancji. Nie bez znaczenia także jest stosunkowo niewielka liczebność klas, nowoczesny system monitoringu, którym objęty jest cały teren szkoły oraz całodniowa recepcja, dbająca o to, by osoby z zewnątrz nie zakłócały rytmu dnia placówki. W naszej szkole skutecznie przeciwdziałamy najmniejszym przejawom agresji fizycznej i werbalnej. Dokładamy starań, aby w możliwie największym stopniu dzieci dbały o bezpieczeństwo swoje i innych, kształtując postawy tolerancji i wzajemnego szacunku.

• Rekrutacja/nabór
        • Zapisy do szkoły trwają cały rok. Wystarczy złożyć formularz dostępny w zakładce dokumenty
        • Świetlica szkolna
        • Otwarta od 7:00 do 16:30