• Kim jesteśmy?

•

Szkoła Języków Obcych Top Link to miejsce, w którym wykwalifikowani i biegli w języku lektorzy pomogą każdemu w opanowaniu trudności związanych z nauką nowego języka.

Szkoła powstała w roku 2006 z myślą o podniesieniu poziomu znajomości języków obcych w Powiecie Gryfickim. Na początku było to miejsce kameralne. Jedna mała sala, dwójka lektorów, którzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom wielu uczniów, którzy pragnęli podnieść swoje umiejętności lingwistyczne.

Bogata baza materiałów, książek udostępnianych studentom pozwala ambitnym poczynić dodatkowe postępy. Zajęcia z gramatyki, jak i konwersacje pomagają zwalczyć blokadę w mówieniu!

Jakich języków uczymy?

• języka angielskiego - metodą tradycyjną (nauka gramatyki oraz speaking) oraz metodą Helen Doron
        • języka niemieckiego
        • języka hiszpańskiego